Konferencje LabM 2018

Poniższa informacja od Google jest standardowym komunikatem dla plików o rozmiarze powyżej 64MB. Zapewniamy, że nasze pliki audio są bezpieczne dla Twojego urządzenia.

Nie można przeskanować pliku pod kątem wirusów
Plik „LM2018_dzien_1_cz_I.wav” (360 MB) jest za duży i Google nie może go przeskanować. Może on uszkodzić Twój komputer. Odtwórz go tylko pod warunkiem, że rozumiesz zagrożenie.

„Częste kłótnie – koniec związku?”; konferencja – Monika i Marcin Gomułkowie

Pobierz konferencję w formacie audio:
Konferencja
Pytania od publiczności


Monika i Marcin Gomułkowie – małżeństwo, autorzy bloga i kanału Początek Wieczności. Ich przygoda, jako orędowników małżeństwa, zaczęła się od opublikowania w sieci nagrania ze ślubu, które w szybkim czasie zdobyło serca wielu internautów, proszących parę o udostępnianie kolejnych nagrań. Tak też powstał ich kanał na Youtubie, na którym dzielą się swoimi poglądami na temat związków, małżeństwa, budowania relacji i mówienia „tak” pięknemu życiu razem.

„Jesteś moją kokainą… czyli o uzależnieniu od człowieka”; konferencja – dr Maria Popkiewicz-Ciesielska

Pobierz konferencję w formacie audio:
Konferencja
Pytania od publiczności


Dr Maria Popkiewicz-Ciesielska – psycholog. Znana jest młodzieży akademickiej (i nie tylko!), jako autorytet w dziedzinie związków, małżeństwa, rodziny oraz poczucia sensu i jakości życia. Jest psychologiem klinicznym i prowadzi gabinet psychologiczny, gdzie zajmuje się przede wszystkim pracą nad problemami małżeńskimi oraz relacjami rodzinnymi. Przez kilka lat, pracowała również w Poradni Przedmałżeńskiej i Rodzinnej.